czwartek, 9 marca 2017

w kształcie liścia ...

... to także serwetki, które można układać albo z jednej albo z drugiej strony. Bardzo ciekawy wzór ... z włóczki zielono-żółtej, z której jakiś czas temu zrobiłam okrągłe serwetki  w wiosennych kolorach


 listki te są o wymiarach 22 na 21 cm :

pomysł z internetu a jakże ... Mi bardzo się spodobał i i serwetki mają już swoje miejsce w domku. Pięknie wyglądają na kolumnach rozświetlając mi pokój z północnej strony. Do tego jakby wiosnę przyniosły ... :)

4 komentarze:

 1. Bardzo ładne te serwetki w kształcie liści! Podziwiam umiejętności i cierpliwość. Dawno temu dość dużo szydełkowałam a teraz komputer pochłania mój czas. Moja Mama kiedyś wręczyła mi karteczkę, na której zapisała taką sentencję "czas marnowany z przyjemnością nie jest czasem straconym". Zszokowała mnie tym bo Mama była osobą bardzo pracowitą i praktyczną. No to teraz z czystym sumieniem pozwalam sobie na tę przyjemność i dziękuję Mamie, że mnie rozgrzeszyła z tego lenistwa :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polubiłam tę umiejętność ... cieszę się, że ją nabyłam ... Miło mi, że podobają się moje prace innym. Dziękuję.

   Usuń
 2. Piękne serwetki :) Naprawdę chyba zapowiadają wiosnę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ... wiosna i lato to moje najbardziej ulubione pory roku ... a, że nabyłam nowej umiejętności to chętnie ją wykorzystam do dodawania kolorystyki w moim domku.

   Usuń