piątek, 24 lutego 2017

w wiosennych kolorach ...

... kolejne serwetki ... 
Bo za oknem szaro buro i ponuro ... czasami tylko jakiś błysk słońca ... ale ciepło ... zatem może coraz bliżej wiosna ?! Znalazłam cudowny, jak dla mnie, kolorek bawełenki i musiałam tylko dopasować do niego wzór ... i myślę, że udało mi się :


małe serwetki mają średnicę 12 cm :


te większe - 25 cm :


Według mnie cudownie wyglądają na szafeczkach w pokoju od strony północnej ... pięknie go rozjaśniają :


Wzór na większą serwetkę znalazłam jak zwykle w  internecie.  Mniejsze serwetki są według wzoru Ania Crochetpl , które udostępnione są na youtube. Bardzo podobają mi się te wzory i chętnie skorzystam z nich przy innych motkach. 
Szydełkowanie mnie wciągnęło. Cudownie się relaksuję ... 
Pozdrawiam serdecznie.

2 komentarze:

  1. Dziękuję za wizytę na moim blogu i miły komentarz. Serweteczki cudne. Własnie mam zamiar zabrać się za szydełkowe robótki, więc złapałam motywację. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witam serdecznie ... mnie wciągnęło szydełkowanie niedawno. Fajne hobby ... mogę stworzyć coś co mi się od zawsze podobało. Lubię szydełkowe serwetki ... marzy mi się obrus ale jeszcze nie te umiejętności ... Pracując nad tym mam nadzieję, że dojdę do większych rozmiarów ... i stworzę jakiś obrusik z pomocą oczywiście jakiegoś wzoru. Sama z siebie nie posiadam takich umiejętności tworzenia ... jeszcze :). Pozdrawiam.

      Usuń